Mapy przestrzenne ze styroduru

Nasza firma jest czołowym producentem map przestrzennych wykonanych ze styroduru malowanymi na dowolny kolor RAL lub NCS. Mapy charakteryzują się wysoką szczegółowością wysp w zależności od rozmiaru oraz dokładnością wykonania.

WIELKOŚĆ MAPY

W zasadzie nie ma minimalnej wielkości mapy ale im mniejszy rozmiar mapy tym mniejsza jest szczegółowość wysp więc za takie minimum uznajemy mapę przestrzenną o szerokości 150 cm, górna granica wielkości nie jest ustalona i zależy tylko od wielkości miejsca na nią przeznaczonego.

JAKA WIELKOŚĆ MAPY DO WYSYŁKI KURIEREM

 Wielkość mapy ze styroduru w której wszystkie kontynenty w tym największy czyli Azja mieszczą się w tym polu roboczym płyty styroduru to mapa o szerokości 240 cm i wysokości 117 cm. Taką mapę wyślemy kurierem ponieważ możemy ją bezpiecznie spakować w płytę z którego została wycięta, większe rozmiary map wiążą się tylko z odbiorem osobistym.

SAMODZIELNY MONTAŻ

Wysłaną mapę można samodzielnie zamontować ponieważ dołączamy do niej szablon do montażu oraz dokładną instrukcję w jaki sposób  i za pomocą jakiego kleju zamontować mapę do ściany. Razem z instrukcją dodajemy kontakt do montażysty który przeprowadzi montaż krok po kroku.

MONTAŻ MAPY

Oferujemy profesjonalny montaż naszych map za pomocą szablonu na klej polimerowy. Oferujemy mapy Polski, świata oraz poszczególnych miast.

MAPA PODŚWIETLANA LED

Oferujemy mapy ze styroduru podświetlane od tyłu diodami LED, may mocowane są do ściany za pomocą zatrzaskowych kołków dystansowych typ SNAP-FIX. Mapy podświetlane to efektowny sposób na zwiększenie atrakcyjności pomieszczenia.

 
 

509189413

519728186

biuro@litery-przestrzenne.com.pl

Comments are closed.