Litery ze styroduru - produkcja - wycena

Litery lub logotypy przestrzenne wewnętrzne montowane na ścianie biura lub te zewnętrzne montowane na ścinie elewacji budynków to obecnie wiodąca forma reklamy zewnętrznej. Styrodur z materiału budowlanego z powodzeniem przeistoczył się w doskonale sprawdzający się półprodukt do produkcji form 3d. Istotne dla tej transformacji były doskonale właściwości tego materiału takie jak wysoka odporność na warunki atmosferyczne co jak wiadomo w naszym zmieniającym się klimacie jest dość istotne,  plastyczność materiału i łatwość obróbki oraz wysoka estetyczność wizualna gotowego produktu. Litery malujemy farbami z palety RAL lub NCS. Litery ze styroduru pomalowane farbą fasadową mogą „wisieć” nawet kilkanaście lat bez widocznych śladów zużycia co stawia litery ze styroduru na pierwszym miejscu w rankingu tanich reklam zewnętrznych.

Nasza firma jest wiodącym producentem liter ze styroduru i logotypów przestrzennych. Oferujemy logotypy i litery przestrzenne w grubościach od 1 cm do wielokrotności 10 cm, naszym niewątpliwym atutem jest brak przecięć do środków liter, co to oznacza ? Otóż styrodur wycinany jest przez ploter termiczny który przecina material rozgrzanym drutem oporowym, aby wyciąć środek od przykładowo „o” , drut musi się tam dostać więc przecina literę „o”.  Miejsce przecięcia jest zazwyczaj szpachlowane ale pomimo zaszpachlowania miejsce te będzie nadal widoczne a powodem tego jest sama struktura styroduru która rożni się gładkością od struktury szpachli więc pod pewnym kątem światło inaczej się załamuje i miejsce szpachlowania zawsze będzie widać.

Dużo osób które chcą zamówić swoje logo przestrzenne napotyka jednak barierę odległości, kiedy okazuje się że oferta, którą znaleziono w internecie oferuje firma mieszcząca się na drugim końcu Polski i ze względu na odległość nie ma możliwości wykonania usługi montażu.

Nasza firma proponuje duże udogodnienie dla naszych klientów wprowadzając usługę logotypy do samodzielnego montażu. Usługa polega na wysyłce logotypu ze styroduru razem z szablonem i klejem do montażu, do paczki dołączona jest instrukcja montażu i telefon do naszego profesjonalnego montażysty liter ze styroduru, który poprowadzi przez montaż krok po kroku.

Litery ze styroduru i logotypy ze styroduru wyceniane są indywidualnie. Do wyceny potrzebujemy kilku informacji.

– wymiar czyli szerokość jaką ma mieć napis lub logotyp

– czcionka lub projekt wektorowy

kod koloru z wzornika RAL lub NCS ( jeżeli klient nie ma kolorystyki oznaczonej w/g wzornika RAL lub NCS a jedynie tylko kolor oznaczony jest w pliku wektorowym w CMYK lub PANTONE  to możemy dobrać konwerterem kolorów najbardziej zbliżony odpowiednik )

– grubość przestrzenną styroduru czyli ile ma odstawać lico litery od ściany / podłoża.

Możemy również wykonać wizualizacje logotypu na docelowym miejscu,w tym przypadku potrzebujemy zdjęcia miejsca montażu „na wprost” oraz podania jakiegoś wymiaru ze zdjęcia, przykładowo może być to wysokość od podłogi do sufitu lub jak zdjęcie tego nie obejmuje a na zdjęciu jest stolik stojący przy ścianie to widoczny na zdjęciu wymiar stolika.

biuro@litery-przestrzenne.com.pl

509189413

509189413

519728186

biuro@litery-przestrzenne.com.pl

Comments are closed.