Litery podświetlane

 

 

Jedną z najbardziej skutecznych form reklamy zewnętrznej jest reklama świetlna, wszyscy wiemy że efekty świetlne przyciągają ludzki wzrok więc naturalną koleją rzeczy było wykorzystanie światła w reklamie. 

Jedną z pierwszych form takich reklam były obecnie wychodzące już z użytku neony, niestety wielkie zapotrzebowanie na energię elektryczną i kosztowna produkcja sprawiły że ta bardzo widowiskowa forma reklam szybko zniknęła z rynku, zastąpiły ją świetlówki. Niestety, świetlówki nie były tak zróżnicowane pod względem kolorystyki i kształtu jak neony więc braki te wypełniła folia do podświetleń i „opakowanie” świetlówek nadający kształt efektom wizualnym czyli kasetony reklamowe.

Długo trwała dominacja świetlówek na rynku reklamy aż pojawiła się ona, dioda LED .  To była rewolucja w świecie reklam, energooszczędność,  długi czas działania, bezawaryjność, łatwość instalacji, szeroki kąt świecenia, szeroka gama barw RGB, to wszystko sprawiło że obecnie LEDy królują w świecie reklam świetlnych i znalazły szerokie zastosowanie w kasetonach typu DIBOND, kasetonach ramowych, literach podświetlanych wykonanych z taśmy aluminium, literach podświetlanych wykonanych całkowicie z plexi, literach z efektem HALO i wszelkich innych formach reklam wykorzystujących światło jako klucza do kontaktu z odbiorcą.

Nasza firma jest producentem liter przestrzennych wykonanych z plexi gdzie bok i front to plexi 3 mm w kolorze lub biała. Litery te podświetlone są modułami LED  o zwiększonej sile świecenia z pięcioletnią gwarancją bezawaryjności.

Jeżeli chcesz zapoznać się z naszą ofertą to skontaktuj się a odpowiedź lub wycenę zrobimy dla Ciebie błyskawicznie.509186413

519728186

biuro@litery-przestrzenne.com.pl

Comments are closed.