Litery ze styroduru - produkcja - wycena

PRODUKCJA

Litery lub logotypy przestrzenne wewnętrzne montowane na ścianie biura lub zewnętrzne montowane na ścinie elewacji budynków to obecnie wiodąca forma reklamy zewnętrznej. Styrodur z materiału budowlanego z powodzeniem przeistoczył się w doskonale sprawdzający się półprodukt do produkcji form 3d. Istotne dla tej transformacji były doskonale właściwości tego materiału takie jak wysoka odporność na warunki atmosferyczne co jak wiadomo w naszym zmieniającym się klimacie jest dość istotne,  plastyczność materiału i łatwość obróbki oraz wysoka estetyczność wizualna gotowego produktu. Litery ze styroduru pomalowane farbą fasadową mogą „wisieć” nawet kilkanaście lat bez widocznych śladów zużycia co stawia litery ze styroduru na pierwszym miejscu w rankingu tanich reklam zewnętrznych.

Nasza firma jest wiodącym producentem liter ze styroduru i logotypów przestrzennych. Oferujemy logotypy i litery przestrzenne w grubościach od 1 cm do wielokrotności 10 cm, naszym niewątpliwym atutem jest brak przecięć do środków liter, co to oznacza ? Otóż styrodur wycinany jest przez ploter termiczny który przecina material rozgrzanym drutem oporowym, aby wyciąć środek od przykładowo „o” , drut musi się tam dostać więc przecina literę „o”.  Miejsce przecięcia jest zazwyczaj szpachlowane ale pomimo zaszpachlowania miejsce te będzie nadal widoczne a powodem tego jest sama struktura styroduru która rożni się gładkością od struktury szpachli więc pod pewnym kątem światło inaczej się załamuje i miejsce szpachlowania zawsze będzie widać. 

WYCENA

Litery ze styroduru i logotypy ze styroduru wyceniane są indywidualnie. Do wyceny potrzebujemy kilku wiadomości

– wymiar czyli szerokość jaką ma mieć napis lub logotyp

– czcionka lub wektory

– kolor podane z wzornika RAL lub NCS ( jeżeli klient nie ma kolorystyki oznaczonej w/g wzornika RAL lub NCS a jedynie tylko kolor oznaczony jest w pliku wektorowym w CMYK lub PANTONE  to możemy dobrać najbardziej zbliżony odpowiednik koloru )

– grubość przestrzenną styroduru czyli to ile ma odstawać lico litery od ściany / podłoża.

509189413

519728186

biuro@litery-przestrzenne.com.pl

Comments are closed.